Doradztwo i obsługa Twojej firmy – przekonaj się sam!


Ogłoszenie z kategorii: Finanse, rachunkowość, ubezpieczenia, dodane przez: Info Voal


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Doradztwo i obsługa Twojej firmy – przekonaj się sam!

Doradztwo i obsługa Twojej firmy – przekonaj się sam!


Chcesz rozwinąć swoją firmę, ale brakuje Ci wiedzy merytorycznej, wypełnianie kolejnych wniosków i uzyskiwanie licencji, koncesji czy pozwoleń spędza Ci sen z powiek? Nie jesteś pewien czy zawierane umowy z partnerami biznesowymi z perspektywy czasu nie zaszkodzą Twojej firmie? Spokojnie, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie .

VOAL oferuje wsparcie dla nowopowstałych firm, pomoc z załatwianiem spraw urzędowych, wypełnienie wniosków, prowadzimy także konsultacje z zakresu zatrudniania cudzoziemców. Wytłumaczymy jakie są sposoby ich legalnego zatrudnienia i tym samym uchronimy Twoją firmę przed ewentualnymi karami finansowymi. Sporządzimy dla Ciebie wzory umów i przetłumaczymy je na różne języki. Nasi konsultanci pomogą Ci w sprawach związanych z prowadzeniem firmy.

Wieloletnie doświadczenie i analiza rynku pomagają nam dostrzegać problemy i potrzeby przedsiębiorców. Dlatego nie zwlekaj – skontaktuj się z nami jak najszybciej i zacznij żyć spokojnie wiedząc, że sprawy Twojej firmy są w rękach profesjonalistów.

Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Lublina: ul. M.C.Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11. Przyjdź, zapytaj, skorzystaj

Od: Info Voal Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt

Telefon: 727800696,
E-mail: info.voal@gmail.com


Ogłoszenie z kategorii: Finanse, rachunkowość, ubezpieczenia Lublin,
dodane w dniu: 2020-02-18

Pozostałe ogłoszenia od Info Voal:

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość