Przeprowadzki, Taxi bagażowe


Ogłoszenie z kategorii: Przeprowadzki, dodane przez: Fus Sebastian


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Przeprowadzki, Taxi bagażowe

Przeprowadzki, Taxi bagażowe


Planują Państwo przeprowadzkę? Lublin nie jest olbrzymi, ale przewiezienie całego dobytku to duże wyzwanie. Dlatego oferujemy transport, doświadczonych tragarzy, skrzynki i kartony do pakowania. Gwarantujemy całkowita dyskrecję. Nowa siedziba firmy w Lublinie? Przeprowadzki firm to dla nas czysta przyjemność. Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzimy całe wyposażenie, a transportowane mienie będzie w tym czasie ubezpieczone.


Potrzebują Państwo transportu mebli w Lublinie? Znakomicie Państwo trafili. Posiadamy samochody przystosowane do przewozu mebli. A może szukają Państwo w naszym pięknym Lublinie taxi bagażowego? Szybko, solidnie i niedrogo przewieziemy nawet najbardziej nietypowe przedmioty.


Rozumiemy, że przeprowadzka to zawsze skomplikowane przedsięwzięcie, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 6:00-21:00 i w sobotę od 7:00-18:00. Lublin to miasto, w którym siedzibę ma nasza firma, ale organizujemy przeprowadzki nie tylko w Lublinie, lecz na terenie całego kraju.Od firmy: Fus Sebastian Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy
d832887b-c6a9-4bc8-8c53-6b2fae279bd0.jpeg

Telefon: 600991179,
E-mail: biuro@fus.lublin.pl,
WWW: fus.lublin.pl


Ogłoszenie z kategorii: Przeprowadzki Lublin,
dodane w dniu: 2021-04-07

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość