Konsultant ds. umawiania spotkań z branży fotowoltaicznej

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Eurocallcenter, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Eurocallcenter, w dniu: 2021-03-24

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. umawiania spotkań Fotowoltaika – BEZ ELEMENTU SPRZEDAŻOWEGO

Twój zakres obowiązków:

  • umawianie spotkań handlowych z Doradcą dla naszego głównego partnera biznesowego z branży fotowoltaiki
  • aktywna obsługa klientów
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi
  • raportowanie wyników do przełożonego i ścisła współpraca z trenerami

Nasze wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia na stanowisku telefonicznego konsultanta – wszystkiego Cię nauczymy!
  • dyspozycyjność (najlepiej osoba studiów zaocznych)

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pozyskiwania Klientów i utrzymywania z nimi dobrych relacji

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku (jedna sobota pracująca) w biurze w centrum miasta

  • konkursy z nagrodami oraz wyjścia integracyjne

  • rozwój kariery i możliwość awansu oraz pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających oraz stałą pomoc na każdym etapie pracy

Wyślij swoje CV rekrutacja@eurocallcenter.pl - czekamy na Ciebie!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Lublin

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLublin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty