Pracownik działu kas - Lublin różne lokalizacje

Oferta pracy dodana przez: Praca Lublin Interkadra, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Praca Lublin Interkadra, w dniu: 2017-07-07

Pełna treść ogłoszenia:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy: Lublin różne lokalizacje

Numer referencyjny: KS/0717/LUB

Zadania:
- obsługa i przygotowywanie do pracy kasy fiskalnej,
- obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,
- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:
- książeczka sanepidowska - koniecznie!
- dyspozycyjność
- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,
- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera/sprzedawcy - nie jest wymagane doświadczenie
- długoterminową współpracę dla chętnych

Prosimy o składanie aplikacji za pomocą tuwi.pl
Zapraszamy do kontaktu w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Lublin

Wynagrodzenie: 13zł/brutto za godzinę

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 666 826 230

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLublin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty